Mikrošķiedra

Visi Norwex produkti atbilst kompānijas misijai – uzlabot dzīves kvalitāti, radikāli samazinot ķīmisko līdzekļu izmantošanu personīgajā higiēnā un uzkopšanā. Ar uzticību efektīvā tīrīšanā, atbildību par Zemi un informēšanas spēju - mēs varam kļūt par paaudzi, kas aiz sevis mantojumā atstāj uzlabotu dzīves kvalitāti.

Norwex antibakteriālie mikrošķiedras tīrīšanas produkti: Mūsu tīrīšanas produktu līnija ietaupīs jūsu laiku un naudu, uzlabos veselību un virzīs pretī apkārtējās vides uzlabošanai. Norwex mikrošķiedra nāk klajā ar inovatīvu sudraba daļiņu izmantošanu sintētisko mikrošķiedru audumu sastāvdaļās, tā nodrošinot:

  • Vidi, kurā vienšūņu mikroorganismi, tādi kā baktērijas, sēnītes, raugi un vīrusi nespēj izdzīvot vai pakļaujas sudraba iedarbībai
  • Citas virsmas atkal piesārņošanas iespējamības likvidēšanu
  • Baktēriju augšanas novēršanu, ko nodrošina ātri žūstošie audumi

Uzkopšana ar ūdeni veicina veselīgu iznākumu mums un videi.

Laboratorijas testi ir pierādījuši, ka Norwex antibakteriālā mikrošķiedra samazina 99,99% baktēriju 24 stundās!                                      

                                                                                                                                     Norwex uzņēmumā svarīgākais ir cilvēks! Mēs piedāvājam iespēju pelnīt, veidot pašam savu karjeru, savu biznesu, būt noteicējam par savu laiku un naudu.

Mūsu konsultanti paši izlemj kā pārdot Norwex preci: pirkt un pārdot vai organizēt prezentācijas, piedalīties tirdziņos vai izstādēs, pārdot ar kataloga vai mājas lapas starpniecību.

Katrs pats atradīs sev iemeslu, lai pievienotos Norwex – lai apvienotu ģimeni ar karjeru, nopelnītu papildus ienākumus, veidotu ietaupījumus nebaltām dienām vai vienkārši atrastu īsto vietu, kur darboties un pierādīt savus talantus.